informace kontakt
Nahrávání...
Pondělí, 19. březen 2018. Svátek má Josef

Informace o portále

M-tip.cz je nový informační a reklamní portál mikroregionu Mohelnicko. Tento unikátní prostor byl vytvořen proto, aby sloužil jako veřejné médiu poskytující různorodé, avšak přehledně uspořádané, informace důležité k úplné občanské informovanosti.

Dobrá reklama je klíčem k úspěchu, proto konkurenční prostředí nutí jak velké firmy, tak i drobné živnostníky k co nejprofesionálnější prezentaci svých výrobků nebo služeb. Samozřejmě ani státní a kulturní instituce spolu s neziskovými organizacemi nechtějí zůstat pozadu.

Naše firma nabízí za zlomek ceny tradiční tištěné reklamy uveřejňované v periodicích efektivní informační online prostor, jež bude odrážet celkový profil Vaší firmy či sdružení aktuálně v čase. Bude reagovat na slevy, novinky, nabídky nového sortimentu, nadcházející události atd. To vše okamžitě uvidí Váš potencionální zákazník, aniž by hledal informace o Vás, narazí na ně na atraktivním webu M-tip.cz.

Prioritou naší firmy je spokojenost zákazníka i návštěvníka.

Formát webového portálu M-tip.cz není konečný. Pracujeme na mnohých vylepšení a rozšíření. Abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům Vás, jeho uživatelů, potřebujeme znát Váš názor. Uvítáme všechny konstruktivní připomínky na e-mailu info@m-tip.cz.

Děkujeme

Váš M-tip.cz

kontakt-informace

Akce-slevy

Hlavní stránka M-tip.cz a také nejzajímavější část pro návštěvníky portálu slouží jako reklamní prostor pro všechny, kteří projeví zájem inzerovat nebo publikovat své prezentace na našem portále nebo přímo pro naše partnery používající i další výhody spojené s členstvím v projektu M-tip Partner.

Více informací o M-tip Partner se dozvíte v Ceníku poskytovaných služeb.

kontakt-informace

Inzerce

Prostorem Inzerce se rozumí místo, podobné Vám všem dobře známým veřejným tabulím, kde občané zdarma či za drobnou částku zveřejňují své inzeráty, nabídky nebo poptávky po různých předmětech a službách. Přestože nejžádanějšími artikly je elektronika, dětské kočárky a oblečení, sportovní náčiní nebo hospodářské přebytky, nabízíme místo i pro důstojnou prezentaci realit. Chcete pronajmout pokoj, prodat dům či se poohlédnout po novém? M-tip.cz je tu pro Vás.

INZERTNÍ SLUŽBY JSOU POSKYTOVÁNY ZDARMA.

Stačí jen na náš kontaktní e-mail info@m-tip.cz zaslat stručný text inzerátu, uvést kategorii prodám, koupím, pronajmu) a doplnit své kontaktní údaje. Cena produktu je samozřejmě také žadoucí, nicméně nepovinná. O vše ostatní spojené s uveřejněním inzerátu se neprodleně postará naše firma. Vaše náklady jsou nulové, šance na udání či koupi produktu však okamžitě vzrostou!

Standartní doba, po kterou bude váš inzerát uveřejněn na našem portále, jsou dva měsíce. Pokud Váš inzerát pozbude platnosti, stačí e-mailem požádat o jeho zrušení. Z důvodu ochrany služby před zneužitím, bude na webu M-tip.cz uveřejněna i e-mailová adresa žadatele. Redakce našeho portálu bude také reagovat jen na ty žádosti o zrušení konkrétního inzerátu, které budou zaslány z e-mailové adresy původní objednávky.

kontakt-informace

Novinky

Novinky jsou na našem portále od toho, abyste se rychle zorientovali a našli to, co hledáte. Jsou to slevy? Pozvánky na akce? Nebo snad tipy na zajímavé webové stránky nejen o mikroregionu Mohelnicko? V nabídce novinky Vás upozorníme na všechny aktualizace a změny na stránkách M-tip.cz, které byste mohli přehlédnout či si jich snad nevšimnout. Pouhým kliknutím na jednotlivé odkazy Vás dovedeme nakonec cesty nejjednoduším možným způsobem.

Neradi byste zapomněli na novinky? Novinky všechny novinky pohlídají za Vás.

kontakt-informace

Burza práce

V době krize přicházíme i my s prostorem, kde můžete nalézt práci nebo nabídnout své schopnosti. Nejsme konkurencí Úřadu práce, přesto se díky každodenním aktualizacím a pohodlnému přístupu snažíme monitorovat pracovní trh Mohelnicka a okolí.

Na burze práce můžete hledat, najít a nabídnout brigádu, řemeslnickou „fušku“ nebo konkrétní pozici.

Postup pro zveřejnění Vaší nabídky či poptávky je obdobný jako u rubriky „INZERCE“. Text, který si přejete zveřejnit spolu s kontaktem na Vaši osobu či firmu, zašlete na e-mail info@m-tip.cz.

kontakt-informace

Náš tip

Pod tímto heslem se skrývá rubrika, která si klade za cíl, popularizovat a objevovat nové zajímavé webové stránky. Sdílejme novinky ze svého oboru, rozšiřme si navzájem obzory. Neklademe si takřka žádná omezení. Za samozřejmé tak považujeme pouze respektování zákona a ohled na lidskou důstojnost. Za samozřejmé tak považujeme pouze respektování zákona a ohled na lidskou důstojnost.

Podívejme se tedy na to, jak se i Vy můžete spolupodílet na vytváření moderního informačního serveru M-tip.cz. Na e-mail info@m-tip.cz zašlete odkaz na novinku či oblíbenou stránku spolu s Vaším komentářem a podpisem či přezdívkou. O zveřejnění se samozřejmě bez prodlevy postará naše redakce.

Klikli jste na náš (respektive váš) Tip a pobavili se či poučili? Oplaťte to naším přispěvatelům stejnou mincí. Ze zajímavostí dne si můžete číst jak při ranní kávě, tak večer před usnutím. Spojíte příjemné s užitečným. Informujete se o nadcházejících akcích v mikroregionu Mohelnicko a nádavkem se dozvíte spoustu zajímavého.

kontakt-informace

Oznámení

Pozvánky

Přestože název rubriky napovídá mnohé, rádi bychom specifikovali její účel a načrtli potenciál. Naším vytyčeným cílem je propojit informace o dění v obcích, školách, zájmových spolcím a jiných organizacích. Jádro této části serveru samozřejmě tvoří práce naší redakce, jež shromažďuje co největší počet oznámení a pozvánek na kulturní, společenské a sportovní akce. Přesto velmi stojíme o Vaše příspěvky, jelikož i neformální setkání, školní vystoupení a jiné neodmyslitelně patří k životu města. Stejně jako Vás, ani nás nezajímají jen velké komerční akce.

Budeme tedy rádi za jakýkoliv Váš podnět, který napomůže k lepší informovanosti celého mikroregionu. Jednotlivé pozvánky přijímáme ve všech běžných formátech, ať už textových, grafických nebo jako běžné fotky na našem e-mailu info@m-tip.cz

kontakt-informace

Úřady | Školy | Zdravotnictví | Výroba | Prodejny | Služby | Hobby-Sport | Pohostinství

Spodní část nabídky odlišující se od zbytku, jak jste si nepochybně všimli, je vylepšená databáze firem. Vylepšená především o grafickou přehlednost a jednoduché ovládání. Naší snahou je důstojně prezentovat firmy zapojené v projektu M-tip Partner. Naleznete zde všechny podnikatelské subjekty působící v mikroregionu Mohelnicko.

Pokud jste firma, podnikatel či jiná organizace a nemáte zájem zobrazovat se v databázi M-tip.cz pište na info@m-tip.cz.

NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY

Proč bych měl platit za umístění do Vaší databáze firem, když skoro všude jinde je zařazení zdarma?

Nejsme jen databází firem, ale i všestranným kulturním a obchodním prostorem. Být zařazen do prosté databáze firem v dnešní době není žádným privilegiem. Potencionální zákazník bude jen těžko informován o Vašich aktuálních nabídkách v průběhu celého roku dvacet čtyři hodin denně. A tak, jelikož se dobrý obchodník snaží předstihnout svou konkurenci produkcí různých letáků, plakátů, obchodních dopisů a podobně, nabízíme Vám toto vše v rámci našeho programu M-tip Partner.

Jsme jednoduše přesvědčeni o tom, že za každou kvalitní službu se musí platit. Výsledky spolupráce, jakou nabízíme my, plodí mnohem lákavější ovoce než tzv. „bezplatně poskytované služby“.

Mám malé kadeřnictví, ale vlastní internetové stránky se mi provozovat nevyplatí. Přesto mám zájem o pravidelnou inzerci na Vašem reklamním portále. Co pro to mohu udělat?

Náš portál M-tip.cz není synonymem elitního klubu, do kterého by mohli vstupovat jen velké firmy. Pro ty, kteří své webové stránky nemají, jsme připravili model univerzální a dostatečně variabilní prezentace (příklad ke zhlédnutí v sekci Prodejny – Dárkové předměty - Darka). Po konzultacích Vám ušijeme osobní prostor na míru. Podrobnosti o tomto druhu partnerství naleznete níže.

Mám restauraci na Bouzovsku, a tak nespadám do mikroregionu Mohelnicka. Mohu i přesto požádat o vytvoření profilu svého podniku na M-tipu?

Ano. Nechceme vytvářet žádné umělé hranice. Naopak uvítame partnery z širšího okolí, kteří mají co nabídnout. Na druhou stranu logicky nemíníme zařazovat firmy působící ve větších vzdálenostech. Naším cílem je rozšíření obzoru obyvatel Mohelnicka a zefektivnění prezentací jednotlivých firem.

V případě jakékoli nejasnosti nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@m-tip.cz

CENÍK POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

Stejně tak jako se snažíme o to, aby byl náš portál přehledný, tedy uživatelsky příjemný všem generacím, doufáme, že i vysvětlení možností spolupráce prostřednictvím tzv. M-tip Partnerství shledáte nanejvýš užitečným.

Rádi bychom Vám představili M-tip Partnerství, které na základě smlouvy vytváří vztah mezi naší firmou a Vámi, případnými zájemci o naše služby. M-tip.cz se zavazuje zveřejňovat na svých webových stránkách m-tip.cz předem schválené informace o Vaší firmě formou textů, fotografií, prezentací aj.

M-tip partnerství 1 (partner disponuje vlastními webovými stránkami)

Firma M-tip.cz se zavazuje:

  • vytvořit online vizitku, ve které odkáže na partnerovi webové stránky
  • čtvrtletně poskytnout prostor pro reklamu či jinou prezentaci v prostoru „AKCE-SLEVY“ po dobu 14 dní
  • graficky spolupracovat na vzniku všech prezentací firmy

Za M-tip partnerství 1 si ročně účtujeme 2.400,- Kč s DPH

Každá další prezentace v prostoru „AKCE-SLEVY“ je účtována zvlášť. Její cena je 500,- Kč s DPH / 14 dní.


M-tip partnerství 2 (partner nedisponuje vlastními webovými stránkami)

Firma M-tip.cz se zavazuje:

  • vytvořit online vizitku a ucelenou profesionální prezentaci firmy na stránkách M-tip.cz
  • čtvrtletně poskytnout prostor pro reklamu či jinou prezentaci v prostoru „AKCE-SLEVY“ po dobu 14 dní
  • graficky spolupracovat na vzniku všech prezentací firmy

Za M-tip partnerství 2 si ročně účtujeme 2.400,- Kč s DPH

Každá další prezentace v prostoru „AKCE-SLEVY“ je účtována zvlášť. Její cena je 500,- Kč s DPH / 14 dní.


Cena jednoho komerčního inzerátu, prezentace, pozvánky nebo jiného oznámení pro ty, kteří nejsou členy M-tip Partnerství, je 1.000,-Kč s DPH/ 14 dní

Ceny reklamních banerů na titulní stránce našeho portálu jsou určovány individuálně, a to většinou na dobu jednoho roku.

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakékoliv nejasnosti na e-mailu info@m-tip.cz